Hakkımızda:

"Publika LİMİTED ŞİRKETİ 1995 yılından itibaren, iletişim,yayıncılık ve  pazarlama sektöründe hizmet vermektedir. Ürettiği çözümler ile sektörde var olan, müşteri odaklı, hedef kitleye yönelik yaratıcı çözümler sunma açığını kapatma çabası içinde olan "Publika İletişim Hizmetleri Ltd.Şti" genç olmasına rağmen tecrübeli ve dinamik bir ekiple çalışmalarını yürütmektedir. Ekibimiz; müşteri, marka, ürün ve hedef kitle ile ilgili doğru verileri oluşturma ve işleme becerisini kullanarak şirketimizi, vizyonumuza uygun olarak Türkiye'nin en yaratıcı ve en iyi çalışan iletişim ve pazarlama şirketi konumuna getirmeye çalışmaktadır.

Vizyonumuz:

Reklam pazarlama haklarına sahip olduğu, basılı ve sanal yayın organları kapsamında sunduğu hizmetler ile, Türkiye'nin en yaratıcı ve en iyi çalışan iletişim şirketi olmak.

Misyonumuz:

Müşterilerimizin tanıtım ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek ve genç yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizi farklı kılan hizmetleri, temel değerlerimize bağlı kalarak tasarlayıp sunmaktır.

Temel Değerlerimiz:

Yaratıcılık, güvenilirlik, yasal ve etik değerlere bağlı kalarak çalışmak, müşteri odaklı hizmet sunmak, kaliteli, sorumlu, yenilikçi ve rekabetçi olmak, ekip ruhuyla çalışmak.

 
"Publika İletişim Hizmetleri Ltd. Şti." bir "YÜCE grup" kuruluşudur.