Literatür AKTÜEL

Ocak 1994'den beri “aylık” olarak yayımlanan “Literatür AKTÜEL” dopdolu içeriğiyle, hekimlerin ve sağlık çalışanların olduğu kadar, muayenehanelerin bekleme salonlarında hastalar ile yakınları tarafından da okunmaktadır.
www.literaturaktuel.com

PRN Aile HEKİMLİĞİ

“Uzman Aile Hekimleri”, “Pratisyen Hekimler” ve “İç Hastalıkları Uzman Hekimleri”ne yönelik Ocak 2006'dan beri yayımlanan “PRN Aile Hekimliği” dergisi, 2 aylık periyodu ile geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmaktadır.
www.prndergi.web.tr

Farmakope ECZACI

Eczacılık sektörünün “Bilgi Kaynağı” FARMAKOPE ECZACI dergisi, ayda bir yılda 12 sayı olarak yayımlanmaktadır. Toplam 12.208 adetlik tirajı ve 3.0 okur katsayısıyla sektörün,“A Grubu” tüketicilerin mecrasıdır“Farmakope ECZACI”...
www.farmakope.net

Literatür SEMPOZYUM

Spesifik alan olan “Psikiyatri”, “Nöroloji” ve “Davranış Bilimleri”ne yönelik 3 ayda bir okucusuyla buluşan “Literatür SEMPOZYUM”, Türk hekimlerinin yazılarıyla Prof. Dr. M. Kerem Doksat'ın editörlüğünde yayımlanmaktadır.
www.literatursempozyum.com


PUBLİKA Ltd. WEB GRUBU

www.sikayetim.com.tr

Türkiye'nin AB normundaki tek “tüketici hakları” portalı “www.sikayetim.com.tr”, 10 yılı aşkındır tüketicilerle üreticileri buluşturmakta, sorunların çözümlenmesine yardımcı olmaktadır.
www.sikayetim.com.tr

www.yuceyayim.com.tr

YUCE Yayım A.Ş. ve YUCE-NOBEL işbirliği ile yayımlanan kitap ve dergiler için bir çevrimiçi satış sitesi.
www.yuceyayim.com.tr